عضويت    ورود
پنل ورودي
» » صعود به قله ی لوتسه_عظیم قیچی ساز

صعود به قله ی لوتسه_عظیم قیچی ساز

صعود به قله ی لوتسه_عظیم قیچی ساز


15 فروردین 96 برای صعود به قله چهاردهم راهی نپال می‌شود.

سفری برای ثبت نام ایران و ایرانی در باشگاه هشت هزار متری ها

عظیم قیچی‌ساز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد برنامه‌اش برای صعود به قله لوتسه و پیوستن به باشگاه 8 هزارتایی‌های کوهنوردی جهان گفت: کم کم برنامه‌هایم را آماده می‌کنم و قصد دارم از 15 فروردین استارت کار را بزنم. کوهنوردان دیگری هم از ایران هستند، اما همیشه برنامه‌ها و صعودهای من انفرادی بوده است.

صعود به قله ی لوتسه_عظیم قیچی ساز


وی ادامه داد: فقط فتح قله لوتسه در دستور کارم است و با این صعود 14 قله‌ بالای 8 هزار متر جهان به پایان می‌رسد و وارد باشگاه 8 هزارتایی ها خواهم شد.

کوهنورد مشهور کشورمان در مورد کمک‌های صورت گرفته گفت: فدراسیون در بخش دریافت مجوز شورای برون مرزی کمک کرده است و کمک‌های مالی هم تا زمان اعزام فراهم خواهد شد.

قیچی‌ساز در پاسخ به این سوال که صعود به قله چقدر طول خواهد کشید، گفت: رفت و آمد و صعود به قله حدود دو ماه زمان خواهد برد. سال گذشته به دلیل اتفاقاتی که در نپال و اورست افتاد، صعود به لوتسه میسر نشد و امیدوارم این صعود در سال 96 با موفقیت به پایان برسد.

قیچی ساز با اشاره به تمریناتش گفت: در حال حاضر در کوه‌های اطراف تبریز و قله‌های آذربایجان فعالیت می‌کنم.
موضوع: خبرها, ویژه ها نويسنده modir  21-01-1396, 11:33   بازديد: 522   
ارسال ديدگاه
نام:
ايميل:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
كاراكترها را وارد نماييد: