عضويت    ورود
پنل ورودي
» » » گزارش صعود از لاتاریک به لادوزخ

گزارش صعود از لاتاریک به لادوزخ

با یاد و نام ایزد یکتا

برنامه باشگاه کوه نوردی مهربین جمعه ( 1395/11/15)

کوه پیمایی از لاتاریک به لادوزخ

اعضاء شرکت کننده :

1 - غلام کبیری (همایون)
2 - مجیدماهوش(کوروش)
3 - حسین باقری(کیان)
4 - حسین منتظری(بابک)
5 - حسین ماندگاری
6 - محمود ماندگاری
7 - غلام حاج حیدری
8 -امیرحسین بیگی
9 - عباس غفوری
10 - ناصر غفوری
ّ
و میهمانان مهربین، گروه کوه نوردی نگین دماوند از نجف آباد:

11 - آقای محسن پور(سرپرست)
12 - آقای نوراللهی
13 - آقای اناری

گزارش صعود  از لاتاریک به لادوزخ


گزارش :

طبق هماهنگی های به عمل آمده باشگاه ، با اعضاء شرکت کننده روز جنعه رأس ساعت 6:30 صبح نفرات سوار بر یک دستگاه مینی بوس از مبدأ خمینی شهر روانه مقصد لاتاریک شدند .
فاصله تقریبی ما با مقصد مورد نظر حدود 15 کیلومتر می باشد که پس از ورود به کمربندی خمینی شهر-نجف آباد وارد مسیر کمربندی پالایشگاه شده که فاصله تقریبی 5 کلیومتر با خمینی شهر را دارد .
برای رسیدن به لاتاریک ، پس از طی 8 کیلومتر از کمر بندی پالایشگاه به طرف چپ و در مسیر قدیم جاده جهاد آباد می رویم و پس از پیمودن 3 کیلومتر جاده خاکی وارد مسیر لاتاریک می شویم.
گروه پس از پیاده شدن از مینی بوس در ساعت 7:15 به اول گامی ناصر غفوری و آخر گامی بنده و به سرپرستی کوروش پیمایش را آغاز پس از پیمودن چندین دقیقه از پاکوب برای ورزش های کششی و نرمش به مدت ده دقیقه در میدانگاهی دره به میان داری آقای بیگی ورزش کرده و شروع به پیمودن مسیر نموده ، در اواسط دره بعلت یخ زدگی مسیر صعود ، چندین متر از دره را به وسیله طناب به بالا صعود کردند .
در ساعت 9 و در هوای بسیار سرد و با وجود برفی که بر روی پاکوب اصلی بود گروه به جانپناه سا سفید رسیده و پس از استراحت و خوردن صبحانه رأس ساعت 9:30 آماده فرود به سمت پایین دره لادوزخ گردید .
بعداز 45 دقیقه کوه پیمایی به مینی بوس که تازه به پارکینگ لادوزخ رسیده بود سوار و به سمت خمینی شهر در ساعت 10:15 روانه و سرانجام در ساعت 11 در کمال صحت و سلامت و با شادابی از همدیگر خداحافظی کرده و به منازل خود بازگشتند .
(جا دارد از پذیرایی و چایی که آقا مصطفی تاتار برای گروه تدارک دیده بود تشکر شود.)
با سپاس

گزارش صعود  از لاتاریک به لادوزخ


گزارش صعود  از لاتاریک به لادوزخ


گزارش : روزبه
عکاس : کوروش
موضوع: گزارشات باشگاه » گرارش درون شهری نويسنده modir  13-01-1396, 10:51   بازديد: 513   
ارسال ديدگاه
نام:
ايميل:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
كاراكترها را وارد نماييد: