عضويت    ورود
پنل ورودي
» » » گزارش صعود از لاتاریک به لادوزخ

گزارش صعود از لاتاریک به لادوزخ

با یاد و نام ایزد یکتا

برنامه باشگاه کوه نوردی مهربین جمعه ( 1395/11/15)

کوه پیمایی از لاتاریک به لادوزخ

اعضاء شرکت کننده :

1 - غلام کبیری (همایون)
2 - مجیدماهوش(کوروش)
3 - حسین باقری(کیان)
4 - حسین منتظری(بابک)
5 - حسین ماندگاری
6 - محمود ماندگاری
7 - غلام حاج حیدری
8 -امیرحسین بیگی
9 - عباس غفوری
10 - ناصر غفوری
ّ
و گروه کوه نوردی نگین دماوند از نجف آباد:

11 - آقای محسن پور(سرپرست)
12 - آقای نوراللهی
13 - آقای اناری

گزارش صعود  از لاتاریک به لادوزخ


گزارش :

طبق برنامه باشگاه و هماهنگی با اعضاء شرکت کننده روز جمعه ساعت 6:30 صبح اعضا با یک دستگاه مینی بوس از مبدأ به طرف دره لاتاریک حرکت کردند.
فاصله تقریبی ما با مقصد مورد نظر حدود 15 کیلومتر می باشد که پس از ورود به کمربندی خمینی شهر - نجف آباد به کمربندی پالایشگاه وارد شده که فاصله تقریبی 5 کلیومتر با خمینی شهر را دارد و پس از طی 8 کیلومتر از کمر بندی پالایشگاه به طرف چپ و در مسیر قدیم جاده جهاد آباد می رویم و با پیمودن 3 کیلومتر جاده خاکی وارد مسیر لاتاریک می شویم.
گروه پس از پیاده شدن از مینی بوس در ساعت 7:15 به سر گامی ناصر غفوری و آخر گامی بنده و با سرپرستی کوروش پیمایش را آغاز نمود و پس از پیمودن چندین دقیقه از پاکوب برای انجام حرکات کششی و نرمش به مدت ده دقیقه در میدانگاهی دره با میان داری آقای بیگی ورزش کردند و ادامه مسیر دادند در اواسط دره بعلت یخ زدگی آبشار فصلی دره ، با زدن کارگاه و حمایت گروه صعود کرده و تا بالای دره لاتاریک را از کناره پیمایش نمودند و با رسیدن روی یال به طرف جانپناه سا سفید حرکت کرده و ساعت 9 در جانپناه مستقر شدند و پس از استراحت و خوردن صبحانه ساعت 9:30 آماده فرود به سمت پارکینگ دره لادوزخ گردیدند .
پس از 45 دقیقه فرود از دره به پارکینگ رسیده و ساعت 10:15 به طرف شهر حرکت کردند و سرانجام ساعت 11 در کمال صحت و سلامت و با شادابی به مقصد رسیده و از همدیگر خداحافظی کرده و به منازل خود بازگشتند .


گزارش صعود  از لاتاریک به لادوزخ


گزارش صعود  از لاتاریک به لادوزخ


گزارش : روزبه
عکس : کوروش
موضوع: گزارشات باشگاه » گرارش درون شهری نويسنده modir  13-01-1396, 10:51   بازديد: 722   
ارسال ديدگاه
نام:
ايميل:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
كاراكترها را وارد نماييد: