عضويت    ورود
پنل ورودي
» » گزارش صعود به قله میل اردستان (3035 متر)_بهار 96

گزارش صعود به قله میل اردستان (3035 متر)_بهار 96

مختصری از کوه میل اردستان
کوه میل اصفهان با ارتفاع 3035 متر از سطح دریا در جنوب شرقی استان اصفهان قرار دارد . مناسب ترین مسیر برای دسترسی به قله این کوه از شهرستان کوهپایه و روستای علون آباد میباشد . از روستای علون آباد که در سی کیلومتری جاده کوهپایه به نیستانک قرار دارد ؛ و از مزرعه جعفر آباد که تابلو آن کنار جاده مشخص می باشد یالهای مشرف به قله نمایان است و مکان مناسبی برای شروع است . یک برنامه یک روزه زمان خوبی برای اجرای صعود به قله میل میباشد . از فراز قله کوه های اطراف اصفهان مانند کلاه قاضی ؛ مارشنان ؛ صفه و... خود نمایی میکنندبا یاد و نام ایزد یکتا


برنامه باشگاه کوه نوردی مهربین جمعه (1396/01/18 )

موضوع :

صعود به قله (3035 متر) میل اردستان


اعضاء شرکت کننده :

1 - سعید ملکزاده
2 - احسان صمدی
3 - مهران معتمدی
4 - حسین باقری
5 - غلام کبیری(همایون)
6 - محمد حسین ماهوش
7 - ناصر غفوری
8 - عباس غفوری
9 - رمضانعلی عسکری فر
10 - امیر حسین بیگی
11 - حسین منتظری(بابک)
12 - علی کازرونی
13 - روح الله جهانبخش
14 - علی فتحی
15 - محسن خدابخش
16 -نصرالله کاظمی
17 - مجید ماهوش(کوروش)
18 - عبدالرحمان موسوی(روزبه)

گزارش صعود به قله میل اردستان (3035 متر)_بهار 96


گزارش :

طبق برنامه باشگاه و هماهنگی با اعضاء شرکت کننده روز جنعه ساعت 5:30 صبح با یک دستگاه مینی بوس از مبدأ روانه کوهپایه شدند فاصله با مقصد مورد نظر ،حدود 120 کیلومتر است که پس از طی 60 کیلومتر جاده اصفهان - نایین وارد شهر کوهپایه شده و از جاده روبروی شهر که با تابلوی علون آباد مشخص است به سوی روستا که فاصله آن حدود 30 کیلومتر با کوهپایه است طی مسیر می کنید.
پس از رسیدن به روستای (علون آباد) وارد خیابان امام رضا (به طرف روستای کجان) می روید و پس از پیمودن حدود 2 کیلومتر (سرازیری دوم بعد از جعفرآباد) در سمت راست جاده از کنار درختان بادام و گردو روی جاده خاکی می افتید که با پیمودن 500 متر از مسیر دره ( لا اژدها ) کنار تک درخت توت خودرو را پارک کرده و از روی پاکوب اصلی پیمایش را شروع کنید مسیر دره لا اژدها به طرف شرق گسترده شده و پس از چند درخت کهنسال به سمت شمال ( چپ ) و تا محل گوسفندسرا در کنار چشمه آب ادامه پیدا می کند مسیر صعود قله از سمت راست درخت کهنسال گردو آغاز و با سوار شدن روی یال قله که در جنوب گوسفندسرا واقع شده است تا فراز قله ادامه می یابد.
اعضاء پس از خوردن صبحانه ساعت 8:20 با سر گامی بابک و آخر گامی ناصر غفوری و با سرپرستی روزبه پیمایش مسیر را آغاز نمودند و ساعت 9:30 گروه به محل گوسفندسرا رسید و پس از استراحتی کوتاه ، ساعت 9:40 آماده صعود قله گردید در طول مسیر گروه با استراحتی كوتاه تجدید قوا نمود و ساعت 11:10 موفق به صعود قله شد.

گزارش صعود به قله میل اردستان (3035 متر)_بهار 96


پس از مراسم قله و گرفتن چند عکس و فیلم یادگاری ، ساعت 11:30 از قله فرود آمده و در ساعت 12:50 به گوسفندسرا رسید و پس از خوردن نهار در محل (گوسفند سرا ) به سمت پایین فرود آمد و ساعت 15 کنار خودرو کوله بر زمین نهاده و به طرف مقصد حرکت کرد و سرانجام ساعت 17 در کمال صحت و سلامت ، با شادابی از همدیگر جدا گشتند.

گزارش صعود به قله میل اردستان (3035 متر)_بهار 96


گزارش : روزبه
عکاس : احسان صمدی
موضوع: گزارشات باشگاه, گزارش درون استانی نويسنده modir  19-01-1396, 10:49   بازديد: 693   
ارسال ديدگاه
نام:
ايميل:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
كاراكترها را وارد نماييد: